POZNAŃ

UL. BUKOWSKA 285
60-189
(LOTNISKO ŁAWICA)

GŁOGÓW

UL. 10 MAJA 17
67-200
(VIS A VIS SZPITALA)

LESZNO

UL. PADEREWSKIEGO
7A
64-100

U nas zapłacisz kartą!
5% RABATU PRZY PŁATNOŚCI
PRZEZ PRZELEWY24
Przy płatności przez Przelewy24 5% rabatu!

TERMIN REZERWACJI

Planyo online booking system

zasady wynajmu

JAK WYNAJĄĆ SAMOCHÓD?

W TRAKCIE PROCESU REZERWACJI NALEŻY PODAĆ DATĘ I MIEJSCE ODBIORU ORAZ ZWROTU SAMOCHODU, WYBRAĆ SAMOCHÓD JAKIM CHCEMY PODRÓŻOWAĆ, ZAMÓWIĆ WYPOSAŻENIE DODATKOWE I DOKONAĆ PŁATNOŚCI. POTWIERDZENIEM DOKONANIA REZERWACJI JEST MAIL ZWROTNY WYSŁANY NA PODANY PRZEZ PAŃSTWA ADRES. JEŚLI NIE MASZ AKURAT DOSTĘPU DO INTERNETU, MOŻESZ SKONTAKTOWAĆ SIĘ TELEFONICZNIE Z PRACOWNIKIEM POD NUMEREM (+48 ) 695 545 539 LUB (+48) 722 128 887.

JAKIE DOKUMENT SĄ POTRZEBNE, ABY WYNAJĄĆ SAMOCHÓD?

PRZEDE WSZYSTKIM KONIECZNE JEST PRAWO JAZDY POTWIERDZAJĄCE UPRAWNIENIA DO KIEROWANIA SAMOCHODEM. POTRZEBNY BĘDZIE RÓWNIEŻ DRUGI DOKUMENT TOŻSAMOŚCI: DOWÓD OSOBISTY LUB PASZPORT . W WYJĄTKOWYCH SYTUACJACH PRACOWNIK NASZEGO BIURA MOŻE POPROSIĆ O DOSTARCZENIE ZAŚWIADCZENIA O ZATRUDNIENIU.

KTO MOŻE WYNAJĄĆ SAMOCHÓD?

SAMOCHÓD MOŻE WYNAJĄĆ KAŻDA OSOBA MAJĄCA NIE MNIEJ NIŻ 21 LAT, POSIADAJĄCA WAŻNE PRAWO JAZDY UPRAWNIAJĄCE DO KIEROWANIA SAMOCHODEM NA TERYTORIUM POLSKI, NIE KRÓCEJ NIŻ ROK.

ILE KOSZTUJE WYNAJEM SAMOCHODU?

REZERWUJĄC SAMOCHÓD POPRZEZ FORMULARZ NA STRONIE INTERNETOWEJ OD RAZU WIDZISZ ILE BĘDZIE KOSZTOWAŁ TWÓJ WYNAJEM. SYSTEM AUTOMATYCZNIE NALICZY CENĘ WYNAJMU Z UWZGLĘDNIENIEM WSZELKICH ZNIŻEK I PROMOCJI. STAWKI WYNAJMU MOŻESZ TEŻ SPRAWDZIĆ NA STRONIE CENNIK.

ILE WYNOSI DOPŁATA ZA DODATKOWO PRZEJECHANE KILOMETRY?

W PRZYPADKU WYNAJMU SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I TERENOWYCH LIMIT WYNOSI 300KM, DOSTAWCZYCH 500 KILOMETRÓW. DOPŁATA ZA KAŻDY KOLEJNY PRZEJECHANY KILOMETR TO 0.8ZŁ.

Wyślij wiadomość